Nieuwsbrief PPO, editie 6, 19 november 2018

Geplaatst op: 20 november 2018

In deze zesde nieuwsbrief leest u over het congres ‘Aanpak antibioticaresistentie in de ouderenzorg’, waar Jaap van Dissel de eerste uitkomsten van het PPO presenteerde. Daarnaast leest u twee duo-interviews over het PPO. Het eerste interview is met Harry Finkenflügel, lid van de Raad van Bestuur van Warande en met Marleen Dijkman, kwartiermaker van Regionaal Zorgnetwerk Utrecht. Zij gaan in op wat het PPO voor hen heeft opgeleverd. Daarnaast is er een interview met RIVM-ers Jaap van Dissel, directeur Centrum Infectieziektebestrijding en Mariken van der Lubben, programmamanager antibioticaresistentie. Zij gaan in op het belang van het PPO voor verpleeghuizen.

Bekijk hier de online nieuwsbrief 

Meer nieuws

Netwerkbijeenkomst voor leden van de infectiepreventiecommissie van verpleeghuizen

25 september 2023

Op 30 oktober organiseert het RZN ABR Utrecht alweer de derde netwerkbijeenkomst voor leden van de infectiepreventiecommissie van verpleeghuizen in de regio Utrecht.

> lees verder

Oproep ideeën voor nieuwe activiteiten vanaf 2024

22 augustus 2023

Het zorgnetwerk is op zoek naar ideeën voor nieuwe activiteiten of projecten die aansluiten bij onze doelstellingen. Heb jij een goed idee? Laat het ons dan weten!

> lees verder

Aankondiging World AMR Awareness Week 2023

22 augustus 2023

Van 18 t/m 24 november organiseren de Regionale ABR Zorgnetwerken de World AMR Awareness Week (WAAW) 2023.

> lees verder